Biz Kimiz?

İnovasmarketing doğrudan pazarlama ve perakende geliştirme uzmanlığı nedir? İşinize sahada nasıl katkı sağlar?

İnovasmarketing Türkiye geneli 81 ilde faaliyet gösteren 1500 ulusal ve yerel mağaza ve market çalışanı ile birlikte, Türkiye geneli her ilde işinde uzman saha yöneticileriyle aylık 7500’ ün üzerinde perakende noktasını sizler için ziyaret ederek hizmet vermektedir. İnovasmarketing olarak 15 yıllık tecrübesi ve uzmanlığı boyunca Merchandising, Outdoor, Bordrolama, Raporlama, Saha Pazarlama, Eğitim Danışmanlığı ve Satış Noktası Aktiviteleri ile hizmet vermenin yanı sıra iş ortaklarımıza özel projeler sunmaktayız.

  • Türkiye geneli 81 ilde 6 bölge müdürlüğümüz ve 9 şube temsilciğimiz ile İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana ve Antalya Bölge Müdürlüklerimizle birlikte doğrudan pazarlamanın her alanında tecrübeli kadromuzla hizmet vermekteyiz. Yeni proje, iş geliştirme ve uzman kadromuzla 2006 yılından beri 360 derece pazarlama projeleri gerçekleştirmekteyiz.
  • Ortalama 1500 kişilik tam zamanlı ekibimiz ve 5000 üzerinde yarı zamanlı çalışan parttime personel havuzumuzla her yıl büyümeye ve güçlenmeye devam etmekteyiz.
  • Sahadaki 15 yıllık tecrübemiz ve uzman ekibimizle, Türkiye geneli hangi perakende noktasında hangi ürün daha çok satılırı biliriz, mağaza yetkilileri iletişime geçerek raf bulunurluğunu çoğaltmak ve perakende noktalarında ürünlerinizin ileriye yönelik marka bilinirliği ve satışlarını arttırmak bizim işimizdir.
  • Ürünlerinizin mağazalarda planogram düzenine göre yerleşmesi, SKT Tarihi Kontrollü, Ürün Tanıtımı ve Satışı, İade ve Sipariş Takipleri, minumum zamanda zamanı doğru kullanarak ekiplerimiz tarafından müşteri memnuniyetine öncelik verilerek yapılmaktadır. Amacımız markaların tüketiciler ile daha çabuk buluşmasını sağlamaktır.

Faydalarımız; Proje Yönetiminde uzman ekimizle Müşterilerimize proje bazlı Route Optimization, Web Tabanlı ERP ile süreçlerin anlık Yönetim ve Kontrolu, İnsan Kaynakları Organizasyon ve Rol Planlama Yönetimi, Depo ve Alan Yönetimi, Proje bazlı gelir-gider takibini ve Etkin Masraf Yönetimini sağlarız.